![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9614032
*
nr 961 4032
Bokhylleskåp
50-tal, Teak, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 170 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:15:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 15:28:49
1
300 kr
10/5 16:06:52
2
350 kr
10/5 16:28:12
1
Vinnande bud
10/5 19:14:09
2
450 kr
10/5 19:14:09
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:31
-
5223 Bokhylleskåp
längd: 85 cm, djup: 44 cm, höjd: 170 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:07
-
5189 Bokhylleskåp
längd: 89 cm, djup: 42 cm, höjd: 181 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56
-
5222 Bokhylleskåp
Troeds. Bredd: 127 cm, djup: 43 cm, höjd: 190 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
*
Bokhylleskåp
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4032
Bokhylleskåp
50-tal, Teak, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 170 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 15:28:49 | 1 | 300 kr |
10/5 16:06:52 | 2 | 350 kr |
10/5 16:28:12 | 1 | Vinnande bud |
10/5 19:14:09 | 2 | 450 kr |
10/5 19:14:09 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:31 -
5223 Bokhylleskåp
längd: 85 cm, djup: 44 cm, höjd: 170 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:07 -
5189 Bokhylleskåp
längd: 89 cm, djup: 42 cm, höjd: 181 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56
-
5222 Bokhylleskåp
Troeds. Bredd: 127 cm, djup: 43 cm, höjd: 190 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37